Podsumowanie okresu wakacyjnego.

post z dnia Posted in Świetlice Środowiskowe

Podczas tegorocznych wakacji letnich w Świetlicy Socjoterapeutycznej w Wirku dzieci i młodzież mieli okazję uczestniczyć w wielu atrakcjach w różnych miastach naszego województwa. Odwiedziliśmy m.in. Palmiarnię w Gliwicach, ogród Zoologiczny w Chorzowie, AKUKU w Mikołowie, Freestyle Park w Chorzowie, salę zabaw Maksymek w Rudzie Śląskiej, a także z radością korzystaliśmy z kąpieli na basenie w naszym mieście w dzielnicy Nowy Bytom.

W dniach 22-25.08. odbył się wyjazd kolonijny w malownicze rejony Beskidu Śląskiego – do Szczyrku, gdzie aktywnie i przesympatycznie spędziliśmy czas w Ośrodku „Gronie”.
Świetlicowe wakacje dobiegły końca. Wiemy, że „to lato ucieka i jakby nam czegoś było żal”, ale pakujemy plecaki i ruszamy po nowe przygody w nowym roku szkolnym, mając w sercach wakacyjne doświadczenia, piękne wspomnienia i wspaniałe relacje.